Сервіс Škoda
СТО Skoda СТО Skoda

СТО Skoda

 

Ми є сертифікованим і авторизованим дилером концерну Škoda Auto A.S. (Чехія). Наш сервіс Škoda розташований на Лівому березі і готовий надати в розпорядження своїх клієнтів багатющий асортимент сервісних і ремонтних послуг європейського рівня.

 

Сервіс Škoda надає послуги з гарантійного, післягарантійного та сервісного обслуговування. Можливості нашого сервісного центру Škoda дозволяють провести кваліфіковану програмну і апаратну діагностику автомобіля Škoda будь-якої моделі і року випуску. У разі необхідності, і в рамках договору на обслуговування і ремонт ми готові надати нашим клієнтам можливість провести професійний ремонт Шкода з заміною будь зажадав запчастини на оригінальну.

Кращою гарантією надійності і якості надаваних нами послуг є репутація, яку має наш сервіс Шкода в Києві і за його межами.

З огляду на традиційну популярність модельних рядів Octavia, Rapid, Fabia та ін., А також їх різноманітність, ми беремо на себе відповідальність і успішно справляємося з поставленим завданням, безперервно підвищуємо якість і розширюємо асортимент послуг, що надаються.

 

Сьогодні наш сервіс Шкода пропонує:

- весь комплекс гарантійного та післягарантійного обслуговування;

- повну комп'ютерну діагностику всіх систем автомобіля;

- малярно-кузовні роботи;

- корекцію розвалу-сходження коліс;

- установку додаткового обладнання;

- музичний і кузовний тюнінг будь-якого рівня складності;

- продаж оригінальних запасних частин;

- професійний шиномонтаж;

- установку ГБО;

- професійну мийку всіх видів

 

Кваліфікацію нашого персоналу підтверджує індивідуальна сертифікація кожного співробітника. Більш того, ми постійно підвищуємо рівень професіоналізму на базі спеціалізованих авторизованих технічних центрів головного імпортера автомобілів Шкода в Україні - компанії Єврокар.

 

Під час обслуговування клієнт має можливість бути присутнім при проведенні робіт фахівцем відділу сервісу, а також ознайомитися з новими моделями і спеціальними пропозиціями на автомобілі Škoda в автосалоні "Автотрейдінг-Центр", який відділений від сервісної станції скляною перегородкою, випити чашечку кави і зануритися в незабутній світ Škoda.

 

Обслужити свій автомобіль Škoda Ви можете на авторизованній станції Škoda, яка розташована на Лівому березі за адресою:  

м. Київ, вул. Здолбунівська, 3.  

 

Замовити додаткове обладнання Ви можете за тел .: +380 44 490 10 90