Послуги
Страхування Страхування

Страхування

1.  Страховий партнер СК ВУСО

СК VUSO –   українська страхова компанія, яка на ринку більше 20 років та входить в ТОП-5 страхових компаній на вітчизняному ринку.

 

VUSO – страхова компанія, яка піклується про своїх клієнтів та розуміє їхні потреби

Вже кілька років поспіль VUSO є одним із лідерів у сфері інтернет-страхування та першою страховою компанією, яка впровадила систему продажів електронних полісів. 

 

Кожен працівник – частина великої кваліфікованої команди, яка рухається вперед, застосовуючи сучасні методи вирішення проблем, що виникають на вашому шляху. Понад 750  співробітників щодня готові прийти вам на допомогу у непередбачуваних ситуаціях у будь-якому куточку світу.

 

Види страхування: - КАСКО, Автоцивілка, Зелена карта, Медичне страхування

 

1. КАСКО – це страхування Вашого авто від ризиків, які можуть настати в процесі його експлуатації. Купуючи КАСКО, Ви захищаєте свій автомобіль.

Страхування від VUSO гарантує вам покриття наслідків воєнних дій (до 10% від вартості авто), виплату при викраденні та повному знищенні, усунення дефектів, отриманих внаслідок ДТП, протиправних дій третіх осіб, пожеж, стихійних лих, нападів тварин.

 

  • До управління допущено будь-яку особу, стаж та вік водія не має значення
  • При настанні страхового випадку – обслуговування на гарантійному СТО
  • Територія покриття: Україна, Європейська частина країн СНД, країни Балтії та Європа (території країн - членів міжнародного бюро "Зелена картка")
  • Відшкодування ремонту без застосування зносу
  • Без обмежень за правилами дорожнього руху (окрім алкогольного та наркотичного сп’яніння)
  • Страхові виплати до 7 днів

 

*Орієнтовний тариф по КАСКО 3,5 %

 

2. Автоцивілка - Страхування відповідальності (коли винен у ДТП). Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів призначений для покриття збитків, завданих життю і здоров’ю перед 3-ми особами або майну.

3. Зелена карта - обов'язкове страхування для тих, хто подорожує за кордоном на власному авто забезпечить 100% захист вашої відповідальності перед іншими учасниками дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася з вашої вини

4. Добровільне медичне страхування - Вид особистого страхування, яке дозволяє застрахованій особі отримати медичну допомогу в рамках прописаних опцій і бюджету страхового договору.

 

 

2.   Страхова компанія  АРХ

3.   Страхова компанія ТАС

4.   Страхова компанія Уніка

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до менеджерів відділу продажів за тел.: 044 490 10 90 

 

 

1 покриття протягом 3х місяців та в ліміті до 10% від вартості авто: пошкодження застрахованого ТЗ внаслідок воєнних дій, військових заходів будь-якого роду, використання зброї, військової техніки та знарядь війни (крім ядерної, біологічної, хімічної зброї, в тому числі тактичного призначення). Виключення з покриття - Донецька, Луганська, Херсонська, Харківська Миколаївська, Запорізька області та АР Крим.